طراحی و برنامه‌نویسی رویای قرن ۲۱ام

بازدید : 445

فکر می‌کنید برای استفاده بهتر از دنیای دیجیتال و هوشمندسازی سامانه در راستای اهداف کاری و شخصی‌تان نیاز به چه نرم‌افزاری دارید تا علاوه بر رفع نیاز، کارهایتان را نیز آسانتر، دسترسی را راحتتر کند؟

طراحی و برنامه‌نویسی

ما در رویای قرن ۲۱ام آماده‌ایم تا آنچه شما برای امور کاری و شخصی‌تان در استفاده از رایانه می‌خواهید در قالب یک نرم‌افزار کاربردی برای‌تان طراحی، نوشته و رد اختیارتان قرار دهیم.

بعنوان مثال فکر می‌کنید بایستی در سامانه نرم‌افزار حسابداری‌تان تغییراتی داده شود و یا به آیتم‌های آن گزارش موجودی انبار هم اضافه شود و یا دوره‌ای موجودی حساب‌تان یادآوری شود؟

و یا فکر می‌کنید بایستی نرم‌افزار کمک آموزشی داشته باشید تا واکنش مدار را قبل اجرا و صرف هزینه دیده و خطاهای احتمالی آن را برطرف نمایید؟

برنامه نویسی و طراحی رویا

و یا فکر می‌کنید سامانه‌ای برای بخش مدیریت کارکنان خود طراحی نمایید تا با ورود نفر به دفتر کارتان و ثبت تنها تصویر وی در دوربین اتاق یا وب کم تمام سوابق وی در دسترس‌تان قرار گیرد؟

و یا می‌خواهید بازی فکری جدید و منحصر بفردی با آرم خود داشته باشید تا علاوه بر سرگرمی فکری، معرّف شما نیز باشد؟

و یا فکر می‌کنید نرم افزارهای موجود جوابگوی اهداف‌تان هست اما می‌خواهید تغییراتی در آنها بدهید و یا آنها به نوعی شخصی‌سازی کنید؟

و یا می‌خواهید نرم‌افزاری داشته باشید تا دسترسی شما را به شکبه‌های اجتماعی آسان کند؟

طراحی و برنامه‌نویسی

ما می‌خواهیم تا هر آنچه را که شما از یک نرم افزار تحت وب انتظار دارید را برای‌تان طراحی، نوشته و در اختیارتان قرار دهیم.

علاوه بر اینها نیاز شما را برای طراحی سایت، بهینه‌سازی، ایجاد تغییرات آن هم با استفاده از سامانه مدیریت محتوای بومی برطرف خواهیم کرد، مزیت مدیریت محتوای ما با سایر همکاران بومی بودن آن است ما خود آنرا طراحی و نوشته‌ایم تا امنیت و سرعت کاربران را با لحاظ صرفه اقتصادی تضمین کنیم.

پس با ما همراه و در تماس باشید.