ماسک بزنیم یا نه؟

بازدید : 55

سلام

چند وقت پیش برای انجام کاری رفتم شهرک غرب داخل آسانسور که شدم خانم و آقایی هم حضور داشتن، خانم به محض دیدن من شروع کردن به ریز ریز غر زدن که ماسک هم نداره شوهرش با حالت زشتی پشتشو به من کرد و حایلی بین و خانمش ایجاد کرد، زنک هنوز به غر زدن ادامه میداد.

پیاده که شدیم رو به خانم گفتم اگر قرار بر ترسیدن باشه من باید بترسم شما که ماسک دارین و من فاقد اون بوده و در خطرم

شوهرش که انگار منتظر فرصتی بود شروع کرد به داد و فریاد که تو بیخود می کنی با زن من حرف می زنی و با عصبانیت مطالبی رو بیان می کرد، اصلا بدون ماسک حق نداری وارد بشی و ...

ماسک بزنیم یا نه


چند نکته برای من قابل تامل بود

۱- اینها مگه نمی گن ما در نوع  انتخاب پوشش مون آزادیم من هم آزادم ماسک بزنم یا نزنم، نیستم؟

۲- مگر شب تا صبح تو رسانه ها نمی گن ماسک بزنید برای ایمنی، خب این ماسک اگر ایمنی میاره اونها زدن از چی می ترسن؟ کسیکه باید بترسه منم که در معرض خطرم، اینگونه نیست؟ و اگر هم نمیاره فایده زدنش چیه؟

۳- برابر گزارش CDC آمریکا درصد ابتلا به بیماری اشخاصی که ماسک می زنن بیش از نفراتی هست که نمی زنن حالا بگذریم از اینکه خود ماسک زدن عوارضی مثل تنگی نفس، اسم و انتقال یکسری بیماری رو بهمراه داره.

۴- من در این دو سال گذشته نه ماسک زدم و نه به اون شکلی که مرسوم شده احتیاط کردم کارهایی که در این مدت انجام دادم ارتقاء ایمنی بدن مثل استفاده از سیاه دانه و سایر تقویت کننده های گیاهی بوده و شستن دست و استفاده از آب نمک بعنوان ضد عفونی کننده بوده و البته دو بار هم در این مدت مریض شدم بار اول دو شب تب کرده و خوب شدم بار دوم یک شب البته چند روزی کسالت داشتم و هیچ داروی شیمیایی استفاده نکردم.

و در نهایت من هیچ اعتمادی به اراجیف سازمان بهداشت جهانی و مافیای درمان و داروی کشور ندارم.