۳ روش آسان برای افزایش بهره‌وری به عنوان یک طراح وب مستقل

بازدید : 378

اگر شما یک "طراح وب" مستقل و با تجربه هستید، از بسیاری از تکنیک‌های های بهره‌وری آگاهی دارید. شما حتی ممکن است چند مورد را امتحان کرده و نتایج خوب و بد آنها را دیده باشید. برخی از تکنیک‌ها ارزش بسیار زیادی داشته و می‌تواند تاثیر زیادی در سبک کاری و البته زندگی شما داشته باشد.

 ۳ روش آسان برای افزایش بهره‌وری به عنوان یک طراح وب مستقل

ما در این نوشتار به سه "تکنیک بهره‌وری" که استفاده از آنها موجب کاهش فشار کاری و استرس شما می‌شود را بیان خواهیم کرد ضمنا این موارد می‌تواند به کشف موارد دیگر نیز کمک کند.

خیلی مهم، لازم نیست تغییر اساسی در زندگی خود بدهید و می‌توانید از همین امروز شروع کنید!

تکنیک شماره ۱: از طرح‌ وب‌سایت‌های از قبل ساخته شده مثل سایت Be Theme’s استفاده کنید تا کار مشتری شما در ۴ ساعت به پایان برسد.

این روش باعث افزایش بهره‌وری شما می‌شود. گالری Be Theme دارای بیش از ۴۵۰ طرح وب‌سایت از پیش ساخته شده است.

با کمک طرح‌های آماده، شما می‌توانید در عرض چند دقیقه موضوع مناسب را برای مشتری انتخاب کرده، آن را با یک کلیک نصب و کار را تمام کنید! لازم نیست که یک خط کد بنویسید، و نیازی ندارد ساعت‌ها وقت گذاشته و ساختمان قالب‌ را طراحی و کدنویسی کنید بلکه می‌توانید در مدت تنها ۴ ساعت یک "وب‌سایت سفارشی" را آماده و تحویل مشتری دهید.

تکنیک شماره ۲: به جای مجبور کردن خودتان به برنامه‌ریزی دقیق، انعطاف‌پذیر باشید.

اینگونه نیست که برخی تصور می‌کنند همیشه و برای همه افراد خصوصا "طراحان خلاق وب" یک برنامه‌ریزی دقیق موجب افزایش راندمان کاری می‌شود.

اینها را امتحان کنید باید دلپذیر باشید:

وقتی به مشکل برخوردید، با دوستان خود به کافه رفته و با نوشیدن چای و صحبت کردن به خود استراحت بدهید و لذت ببرید، یا پیاده‌روی کنید، می‌توانید این کار را با یکی از نزدیکان خود انجام داده و هر دو از آن بهره‌مند شوید. با استراحت دادن به ذهن و مغز خود ایده‌های شگفت‌انگیزی سراغ‌تان خواهد آمد.

یک لیست کلی از کارهایتان آماده کنید. لیستی از این دست مواردی را که می‌خواهید یا نیاز دارید انجام دهید را باید شرح دهد. تهیه لیست کاری لزوما به این معنی نیست که همه آنها را بایستی یکی یکی انجام دهید تلاش بیش حد موجب خستگی زیاد و عدم "موفقیت" شما می‌شود، در صورت لزوم انجام برخی از کارها را به روز دیگر موکول کنید.

می‌توانید با یک برنامه‌ریزی زمان‌بندی شده بر کارهای روزانه خود نظارت داشته باشید.

تکنیک شماره ۳: محاسبه کنید بهره‌وری کم چقدر در روز هزینه دارد.

محاسبه بهره‌وری بر اساس زمان صرفه‌جویی شده در انجام یک کار با روش مشخص است اما این یک اصل کلی نیست مگر اینکه کاهش زمان انجام کار آشکار باشد.

یک روش آسان‌تر کنترل روزانه زمان مصرفی است. وقتی این موضوع را بدانید، معمولاً می‌توانید روش‌هایی را برای به حداقل رساندن ساعت‌های تلف شده پیدا کنید و از وقت خود بهتر استفاده کنید.

دانستن اینکه این ساعت‌های تلف شده برای شما چه مقدار هزینه داشته و چه کارهایی می‌توانستید انجام دهید یک انگیزه واقعی در شما بوجود خواهد آورد.

ممکن است شما در هر ساعت، یک کار مشتری را انجام دهید، باید بتوانید میانگین زمان انجام کار را بدست آورده و زمان‌هایی را که تلف کرده‌اید را محاسبه کنید.

در پایان روز آن ساعت‌ها را جمع کنید و نتیجه را با هزینه ساعتی خود ضرب کنید. خواهید دید که چقدر تعویق یا هر فعالیتی که موجب اتلاف وقت می‌شود برای شما هزینه دارد. این محاسبه شامل زمانی را که برای تمدد اعصاب، خالی کردن ذهن و تفریح سالم گذرانده‌اید نمی‌شود، اینها برای داشتن "ذهنی پویا" و "زندگی سالم و با نشاط" نیاز است.

زمان‌های تلف شده(و آنچه آنها برای شما هزینه می‌سازند) را روی یادداشت چسبناک بنویسید. شما می‌توانید پیشرفت خود را ببینید، زیرا می‌توانید زمان تلف شده خود را به حداقل برسانید!

نتیجه

این ۳ تکنیک روش‌های مطمئن برای افزایش بهره‌وری شما هستند. آنها ضمن اینکه به شما در استفاده درست از وقت‌تان کمک می‌کنند به "عملکرد بهتر مغز" نیز کمک خواهند کرد و سرانجام شما با آگاهی و استفاده از زمان‌های مرده خود "درآمد و بهره‌وری" خود را افزایش خواهید داد.

برای ایجاد یک وب‌سایت در ۴ ساعت از تم‌های آماده استفاده کرده در زمان خود صرفه‌جویی کنید.

با یک برنامه منعطف راندمان کاری‌تان افزایش می‌یابد.

پیگیری کنید که تاخیر چقدر برای شما هزینه دارد.

یک نکته مهم در مورد این تکنیک‌ها وجود دارد این است که شما نیازی به ایجاد تغییرات عمده در شیوه زندگی به منظور بهره‌وری بیشتر ندارید.

مطالب پیشنهادی جهت مطالعه:

هنر فروش بالا: ۵ نکته طلایی برای افزایش درآمد شما

هزینه‌ طراحی وب‌سایت و نحوه صرفه‌جویی در توسعه آن

مهارت‌های مورد نیاز طراحی وب پیشرفته در آینده