سالی که گذشت

بازدید : 58

بنام خدا

سالی که گذشت به نظر سال سختی بود، شروع آن همراه بود با سیل ویرانگر، سیلی آمد و مردم بخش وسیعی از کشور تمام هستی خود را از دست دادند، سیلی که نشان داد آنها که دم از مردم می زدند حتی حاضر نشدند مسافرت خود را رها کرده و به داد مردم برسند و تمام زحمات افتاد گردن رهبری که با بسیج نیروهای نظامی و جهادی به کمک مردم مظلوم سیل زده بشتابد.

سالی که گذشت

مدتی بعد که هنوز مردم از شوک تورم افزایش یک شبه و مصنوعی سه برابر شدن قیمت دلار رها نشده و با گرانی های آن دست و پنجه نرم می کردند با افزایش ناگهانی و باز سه برابری قیمت بنزین مواجه شدند، اوضاع بسیار سخت شده بود در سطح کوچه و بازار مردم می گفتند: دولت می خواهد با این سطح و نوع گرانی ها کشور را به بحران بکشد تا آنهایی که مخالف تسلیم هستند هم تسلیم شوند، بعید هم نیست چراکه مسئولی که خود تبعه کشور دیگری بوده و فرزندانش هم همگی تبعه کشورهای دیگر هستند زمام امور را در دست دارد.

و اما تلخ ترین حادثه نیز رقم خورد، سردار دلها ترور شد، کسی که رئیس جمهور آمریکایی که مدعی داشتن قوی ترین ارتش تاریخ است خبر آنرا بعنوان دستاوردی بزرگ مطرح کرد. اما خیلی زمان نبرد تا در جلو چشم حیرت زده همه دنیا با موشک های ایران پایگاهش در عراق در هم کوبیده شود.

و پایان سال نیز توام شد با شیوع ویروس کرونا، ویروسی که ساخته اند تا کشورهایی مثل ایران و چین را زمین بزنند، باز هم مثل جریان سیل خبری از رئیس دولت نبود، باز رهبری مجبور شد وارد صحنه شده و با بسیج نیروهای نظامی و جهادی به مقابله با این توطئه جدید دشمن بپردازد، راستی اگر نبودند نیروهای مردمی که شبها به سم پاشی معابر و اماکن مشغولند اوضاع کشور به چه شکلی بود؟

اما همانگونه که رهبری عزیز فرمودند ابن حوادث ما را قویتر از قبل کرده و ان شاءالله بعد از هر سختی راحتی و گشایش نیز خواهد بود.