بدهکارانی که طلبکار شده‌اند

بازدید : 565

چند وقتی است که عده‌ای بدهکار با پررویی تمام با ایفای نقش طلبکار در فضای جامعه جولان داده و به این و آن می‌تازند، کسانیکه اگر خود عامل گرفتاری مردم نباشند قطعا از همراهان و تسهیل کنندگان این مسیر هستند و حالا در سایه غفلت، کم اطلاعی و ضعف جریان رسانه‌ای سالم مدعی چرایی وضع موجود شده‌اند!!!

بدهکارانی که طلبکار شده‌اند

از زمان آقای رفسنجانی مدیریت اجرایی و قانون‌گذاری کشور با نگاه لیبرال در دست همین‌هایی بوده که امروز طلبکار هم شده‌اند، کسانیکه مثل برجام هر چه می‌خواهند می‌کنند و وقتی هم گند کارشان درآمد آسمان و ریسمان می‌بافند، مگر نمی‌گفتند باید با کدخدا بست؟ ما زبان دنیا را بلدیم، دنیا دنیای تعامل است نه تقابل، نشستند و مذاکره کردند و در وقت استراحت قدم زدند، بستند و تعطیل کردند هسته‌ای و هوافضا را و تعهدات ۲۵ ساله دادند و گفتند کاسه تحریم‌ها شکست، درهای دنیا به رویمان باز شد و چه و چه، چه شد؟

مگر قرار نبود با شکستن تابوی مذاکره با آمریکا و تعطیلی توان هسته‌ای دنیا به رویمان لبخند بزند، چه شد؟

مگر فراتر از برجام اجرای سند سراسر فساد آفرین ۲۰۳۰ را آغاز نکردند، مگر اجرای FATF را آغاز نکردند؟ چه شد؟

مگر در مسیر مذاکره با آمریکا ذره‌ای به سخنان رهبری گوش کردند؟ آنجا که گفت خوشبین نیستم، آنجا که گفت تعهدات بلند مدت و فراتر از آژانس ندهید، آنجا که گفت اجرای تعهدات همزمان باشد، آنجا که گفت اگر پاره کنید آتش می‌زنیم، آنجا که گفت کشور را معطل مذاکره نگه ندارید، آنجا که گفت به این اروپایی‌ها هم اعتماد ندارم، به کدامیک توجه کردند؟

حالا با وقاحت تمام می‌گویند چه کسی باور می‌کرد آمریکا از برجام خارج شود؟

ای دروغگویان فاسد باور نمی‌کردید؟ چرا به حرف منتقدان گوش نکردید؟ مگر تجربه گفتگوهای سعدآباد را نداشتید؟ مگر مک‌فارلین را فراموش کرده بودید؟

شما یک مشت خائن و نفوذی فاسد هستید که سال‌ها دولت، مجلس و قوه قضاییه دستتان بوده و تا توانستید خوردید و غارت کردید، آدم‌های بی نام و نشانی که حالا هر کدامتان صاحب ثروت‌های میلیاردی هستید، با ازدواج‌های درون قدرتی در هر بخش و بدنه مدیریتی نفوذ کرده‌اید، اگر قرار بر طلبکاری هم باشد این مردم هستند که از شما طلبکارند، باید توضیح دهید در این سال‌ها با پست‌هایی که داشتید چه کرده‌اید؟ و آنروز خواهید رسید.